ukr
Всі розділи
Запоріжжя
NPK 35.10.10 S Mg МЕ Комплексне добриво - фото 1 NPK 35.10.10 S Mg МЕ Комплексне добриво - фото 2
Оновлено: 17 квітня 2021, 08:03

NPK 35.10.10 S Mg МЕ Комплексне добриво

1.85 $/кілограм
Partner Консультант
отдел сбыта
,  Запоріжжя, UA
на Флагма з 16 серпня 2020

Опис

Стартовий комплекс, рекомендується на ранніх стадіях вегетації, коли потреба в азоті велика. Висока концентрація азоту в поєднанні з сіркою та магнієм покращує накопичення білку, в свою чергу білок покращує транспорт мікроелементів в рослині. Рекомендовано для всіх культур.
Загальні норми внесення:

Фертигація: 2-8 кг/га (150-400 л води робочої рідини) на добу.

NPK 20.20.20+S+Mg+ME
NPK 13.40.13+S+Mg+МЕ
NPK 9.12.35+S+Mg+МЕ
NPK 3.9.40+S+Mg+МЕ
NPK 15.5.30+S+Mg+МЕ
NPK 35.10.10+S+Mg+МЕ

Лінія Standard
являє собою базову та універсальну лінію добрив, яка була розроблена для всіх видів культур. Вона включає в себе шість основних формуляцій, здатних вирішити питання основного живлення протягом усього вегетаційного періоду. Окрім основних елементів живлення (NPK), до складу всіх комплексів входять такі важливі мезоелементи як сірка та магній, а мікроелементи їх доповнюють. В результаті рослина постійно отримує збалансоване живлення, яке є фундаментом для отримання високого та якісного врожаю.

Partner Standard - це перевірене часом комплексне рішення для всіх видів культур, від зернових та олійних, до овочевих та плодово-ягідних. Лінія призначена, в першу чергу, для краплинного зрощення, але може використовуватися і в усіх інших системах поливу. Широкий асортимент лінії дозволяє розробити оптимальну технологію живлення для будь-якої культури, адаптувати її під кліматичні умови регіонів та при необхідності вчасно скоригувати. Застосування добрив Partner Standard дозволяє досягти максимальних результатів при помірних витратах.
Переваги добрив Partner Standard і завдання, які вони вирішують:

Збалансованість основних елементів живлення (NPK). Кожен комплекс розроблений таким чином, що на протязі всього періоду росту рослина отримує азот, фосфор і калій в необхідних пропорціях для кожної стадії вегетації.
Важливість мезоелементів в живленні (S та MgO). У всіх продуктах лінії Standard знаходиться 2,5% легкорозчинного магнію (MgO) та висока концентрація легкорозчинної сірки (S), що дозволяє уникнути появу дефіциту цих мезоелементів.
Універсальність в сфері застосування. Добрива Partner Standard підходять для всіх видів культур: зернові, технічні, олійні, овочеві, плодово-ягідні, квіткові, декоративні та ін.
Універсальність в способі застосування. Всі добрива повністю водорозчинні, без осаду, не містять хлор та інші шкідливі домішки. Це дозволяє застосовувати їх для краплинного поливу та для листових обробок, отримуючи в кожному випадку стабільно високу ефективність.
Оптимізація рН робочого розчину. Добрива Partner знижують рН робочого розчину до оптимальних показників – рН 6,5-7,5, що дозволяє рослинам швидше засвоювати поживні речовини.
Сумісність добрив з більшістю ЗЗР. Науково доведено, що добрива Partner сумісні з більшістю ЗЗР. Це дозволяє підвищити ефективність використання агропрепаратів та зменшити виробничі витрати.
Високі показники врожаю. Завдяки високій ефективності роботи добрив лінії Partner Standard, збалансованому живленню та гармонійному розвитку рослин показники врожайності та якості вирощеної продукції значно збільшуються.
Мінімальні показники нітратів. Кожна складова добрив лінії Partner Standard знаходиться в легкодоступній формі, а їх співвідношення підібране таким чином, що у вирощеній продукції показники нітратів мінімальні. Також зменшення нітратів відбувається за рахунок швидко доступної сірки (S), яка в свою чергу забезпечує процес перетворення нітратного азоту в амінокислоти.

Номер оголошення: 10438362
,  Запоріжжя, UA
на Флагма з 16 серпня 2020

Схожі оголошення

3
Комплексне добриво Цинк Баланс NPK 13.25.9 МЕ АМК
Ціна
3.51 $/кг
PartnerPF, Асоціація, UA, 309 км +46 оголошень
Новий продукт на ринку України, який містить 20 г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17...
3
Цинк-Balance, NPK13.25.9 S5,4 MgO1,5 Zn2 Mn0,156 Cu0,15.. Комплексне добриво
Ціна
3.51 $/кг
PartnerPF, Асоціація, UA, 309 км +46 оголошень
Новий продукт на ринку України, який містить 20 г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17...
3
Цинк Баланс NPK 13.25.9 МЕ АМК - Комплексне добриво
Ціна
3.51 $/кг
PartnerPF, Асоціація, UA, 309 км +46 оголошень
Новий продукт на ринку України, який містить 20 г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Partner Консультант
отдел сбыта
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English